Apie mus

Kas mes esame

Pradėjome savo veiklą 2005 metais nuo mažytės parduotuvės Vilniaus mieste. 2019 metais tinklas gavo Vilniaus Avalynės vardą. Nuo pat veiklos pradžios stengiamės daryti viską, kad taptumėm pirmu pasirinkimu mūsų klientams. Dėka to, šiandien turime didelį nuolatinių klientų ratą. Dažnas pirkėjas, atradęs Vilniaus Avalynę tampa mūsų nuolatiniu klientu. Kaip mums tai pavyksta? Ogi labai paprastai !!! Pasiūlome klientams aukštesnę kokybę už mažesnę kainą, pridedame aukštą kompetenciją bei ko gero maloniausią aptarnavimą visoje visatoje ir klientai negali to atsispirti. Mes džiaugiamės dirbdami Jums. Mūsų parduotuvėse kiekvienas šeimos narys ras sau tinkamą avalynę, esame parduotuvių tinklas, skirtas visai šeimai. Prekiaujame moteriška, vyriška, vaikiška, sportine avalyne bei daugeliu kitų prekių.

Mūsų vertybės

  • Kokybė. Apie kokybę galvojame 25 valandas per parą, 8 dienas per savaitę.
  • Madingumas ir stilius. Mūsų kolekcijos nuolat atspindi naujausias mados tendencijas, nes avalynė turi būti graži ir stilinga.
  • Prieinamos kainos. Vilniaus Avalynė visada garsėjo savo patraukliomis kainomis, nes kiekvienas yra vertas būti madingu ir stilingu, tai turi būti prieinama kiekvienam.
Pirkinių krepšelis